Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Marmota Strona Główna

Forum Marmota Strona Główna » LAKP - Liga » Mecze, wyniki, komentarze Idź do strony 1, 2, 3  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Skąd: klikasz?

Wyniki spotkań rywali oraz naszych gier. Wasze opinie itd.

EDIT->
Po pierwszej kolejce:
FC Hirszfelda - Mełgiewska United 7-9 (3-3) Shocked
KS Marmota - Rogowskiego 3-0 (WO) Embarassed

Bardzo sie obawiałem dwóch rzeczy- że drużyny nie będa przychodzić i Rogowskiego tak niestety zrobili, ale myśle że już ostatni raz oraz tego że będa zarzuty że sędziowanie jest nie takie jak należy a tymczasem mogę swiecie powiedzieć że nie zalezy mi na tym by kogoś naciąć czy coś w tym stylu. Chodzi mi jedynie o to by przestrzegać przepisów dlatego sądze że Hirszfeld powinien wrzucić na wstrzymanie.

Następna kolejka już w sobotę. Wówczas Hirszfeld pauzuję własnie. Ale i tak emocji nie zabraknie. Pozdro

PostWysłany: Pon 15:55, 06 Cze 2005
Gelo19
Młodzik starszy

Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 497

Kosmowska City-Ks Marmota szykuje sie dobry mecz. Mysle ze to bedzie jeden z lepszych meczów tego turnieju. POZDRO ZIOMALE KOSMOWSKA CITY RULEZ

PostWysłany: Pon 16:01, 06 Cze 2005
Maniek
Prezes

Posty: 3497

Też mysle ze to bedzie super mecz. Jesteście faworytami ale tanio skóry nie sprzedamy.
Do soboty!!
I pogońcie Rogowskich żeby w kulki z nami nie lecieli/ Turniej musi być porządny Cool

PostWysłany: Śro 13:22, 08 Cze 2005
Gelo19

Posty: 497

Mysle ze walka bedzie do ostatniej minuty o zwyciestwo. ZObaczymy jaki bedziemy mieli sklad, bo ja nie zamierzam wszystkiego robic na boisku potrzeba tez kilku dobrych zawodnikow u nas a z tym moze byc trudno, ale damy rade . KOSMOWSKA CITY

2 kolejka
PostWysłany: Śro 15:04, 08 Cze 2005
Goly
Trenejro

Posty: 789

Skąd: Lublyn

Mecz napewno bedzie interesujący i zacięty. Ciekawe jak sie zaprezentuje Rogowskiego w swym pierwszym meczu z wice-liderem LAKP-u - Mełgiewską. Laughing

PostWysłany: Śro 21:34, 08 Cze 2005
aras_17
Żak

Posty: 76

Skąd: z Lublina

Kurcze chyba wszyscy są ciekawi co to za drużyna ta Rogowskiego.

Mam taką nadzieje że nie są to kolesie 2x2, a jeżeli moje słowa okażą prawdą to cieszę się że wygraliśmy z nimi walkowerem Wink

Jestesmy w Formie
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Bójcie Się Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

2 kolejka LAKP-u
PostWysłany: Sob 20:03, 11 Cze 2005
Goly
Trenejro

Posty: 789

Mełgiewska United - Rogowskiego 4-3 (0-1)
KS Marmota - Kosmowska City 10-6 (6-1)

Warto dodać , że mecz Mełgiewskie z Rogowskiego rozpoczął sie z 40 minutowym opóźniem gdyż zawodnicy M.U. spóznieli się , natomiast Rogowskiego już poszli i trzeba było po nich iść na przystanek. Mecz był rozegrany 9 na 9.

Mecz Marmoty z Kosmowską W pierwszej połowie był wyśmienitym widowskiem rozegranym na dobrej murawie , natomiast druga częśc meczu była rozegrana w iście żywiołowych warunkach. W około 45 minucie meczu zaczęło pada , a po 10 minutach była już ulewa.

Posty: 3497

Za tydzień czeka nas najważniejszy bodaj mecz turnieju z Mełgiewską United. Wygrana może o kroczek zbliżyć nas do końcowego zwycięstwa w lidze.

DO BOJU ŚWISTAKI

PostWysłany: Pon 9:29, 13 Cze 2005
aras_17
Żak

Posty: 76

Tak masz polityk rację wygramy mecz z utd to wygramy całą ligę !!!

PostWysłany: Nie 8:44, 19 Cze 2005
Maniek
Prezes

Posty: 3497

Marmota- Mełgiewska 3-9
Hirszfeld-Kosmowska 8-10

I cały misterny plan poszedł w pizdu . Ligi raczej nie wygramy choć jest jeszcze mała szansa. Panowie gramy jeszcze i z Rogowskiego (to już będzie gdzieś po ostatniej kolejce ale zagramy) oraz z FC Hirszfelda. Dwa bardzo trudne mecze i walka o 6 punktów które może nam dać wiele szczęścia.

A co do naszych rywali to poziom turnieju jest naprawdę wysoki choć daje sie zauwazyc piekno przedkładania ofensywy nad obrone - daje to mnostwo goli i dobre mecze dla kibiców. Oby było ich coraz wiecej na turnieju.

Polecam Download z wczorajszego dnia LAKP-u bo jest bardzo ciekawy.

Posty: 789

Kosmowska - Rogowskiego 3-4 mecz ważył sie do ostatniej minuty(rozegrany awansem z 4 kolejki)

Marmota - Rogowskiego 5-9 widowsko na wysokim poziomie , lecz widocznie przegrany w ostatniej cześi meczu ( zaległy z 1 kolejki)

Marmota - Hirszfelda 9-7 Wreszcie zwyciestwo choć w koncówce było gorąco. Ozdoba meczu gol Bobka!!

PostWysłany: Pią 20:19, 26 Sie 2005
Lewy
Żak

Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 19

Ostrzeżeń: 5/5

Maniek mam pytanie. Czy pomimo otrzymania czerwonej kartki w dzisiejszym meczu będę mógł zagrać w przyszłej kolejce? Wiem, że to brzmi trochę dziwnie, ale przecież chodzi o dobrą zabawę. W sumie karę otrzymałem z błahostkę, gol padłby i tak. Co innego gdybym wjechał komuś w nogi brutalnie czy tam sędziego skopał. Wystarczającą karą było wyrzucenie mnie z boiska, co osłabiło drużynę oraz karny. W końcu to tylko liga amatorska.
Przemyśl to. Wink

PostWysłany: Pią 20:30, 26 Sie 2005
Maniek
Prezes

Posty: 3497

wiem ze zagranie niewinne i wysoce nieszkodliwe ale jak zaczne robić furtki tu i tam to zrobi sie wiekszy burdel w lidze niz jest! Niestety ale kartki czerwone bezposrednie do jeden mecz odpoczynku i tylez wraz z Rotkiewiczem z HGW musicie odpocząć a gdyby faul byl brutalny czy coś to komisja LAKP mogla byc dac np. 2-3 mecze kary.
Zrozum mnie zwlaszcza ze teraz wynik z ligi beda w LSE. jakby ktos tak dokladnie sie w to wczytal to nasla na nas kuratora i skonczy sie dobra zabawa. Przykro mi bo akurat zagranie ręka moge zrozumiec jak malo kto bedac bramkarzem . Pozdrawiam

Skąd: Dąbrowica

OStanti mecz Gamerców jak się podobał??? hehe każdy tak teraz dostanie!!!

Posty: 13

No bo nie mamy jeszcze stałego składu, często kogoś brakuje z podstawowej 11 (choć częsciech w 10 gramy :]) zobaczycie, ogramy tych Wladymirków czy coś tam a jak nie tto was na wiosne , hehe

PostWysłany: Wto 17:03, 20 Wrz 2005
Maniek
Prezes

Posty: 3497

hehe. na wiosnę to sie zobaczy ale mam nadzieje ze wladimirów ogracie bo to da szanse marmocie na lidera LAKP-u

wy narazie rządzicie w klasyfikacji strzelców ale kosmowska sie nie popisala to fakt. wiele waszych bramek zpostalo nagranych . sa tez fajen zdjęcia. wszystko na stronie LAKPu

Posty: 1109

dawalismy rade, ja też zdrowieje a wiadomo kto strzela najwiecej bramek w marmocie lool Very Happy

Niedziel - Ra2n

Przy dojściu do nas na wiosnę Hadriela rywalizacja w pomocy gdzie są jeszcze Krolik Bobeki i Jarosz bedzie HIPER MOCNA!! a na bramce lajcik:D dobrze ze szmat nie puszczam bo by wyszlo ze gram tylko za zaslugi

PostWysłany: Śro 15:22, 21 Wrz 2005